Stav si teraz

Zostava Pentagon

Zostava Pentagon

Skupina SYNOT kladie dôraz na inovácie a vývoj. Výsledkom tohto prístupu je exkluzívna ponuka zostavy Pentagon, ktorá svojim nadčasovým dizajnom a spracovaním upúta pozornosť všetkých hráčov. Máte ho už vo svojej prevádzke? Tak neváhajte a doprajte Vašim zákazníkom nielen skvelý hráčsky komfort, ale i luxus, jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok z hry.

Zostava Pentagon sa skladá z piatich najmodernejších kabinetov Eclipse s tromi 27“ FHD monitormi doplnenými o vysunutý jackpotový zobrazovač s LCD monitormi vo veľkosti 40“ a dvomi lištami s RGB LED podsvietením. Okrem toho je súčasťou jackpotového zobrazovača tiež počítač, z ktorého je možné pustiť napríklad animáciu hier, upútavky promo akcií a pod. Celá zostava je umiestnená na kovovej základni, ktorá presne kopíruje jej pôdorys a na ktorej sú ukotvené ako medzistolíky s odkladacou plochou a tematickou grafikou s LED podsvietením, tak aj výškovo nastaviteľný stojan s jackpotovou zobrazovacou jednotkou v tvare pentagónu. Samotný kabinet Eclipse sa okrem nadčasového dizajnu a ergonómie pýši svojou univerzálnosťou – zákazník si tak môže vybrať ľubovoľný herný systém z ponukového portfólia skupiny SYNOT.

Tento prémiový produkt patrí medzi aktuálnu špičku v rámci ponuky spoločnosti SYNOT W, a. s. nielen pre slovenský a český trh, ale i v rámci ďalších trhov, kde spoločnosť pôsobí. Ponúknite Vašim zákazníkom exkluzívne herné zariadenie a presvedčte sa o tom, že produkty so značkou SYNOT prinášajú skutočnú pridanú hodnotu. Pre viac informácií prosím kontaktuje obchodných zástupcov.