Stav si teraz
SYNOT VLT SYSTÉM

CLS

SYNOT VLT SYSTÉM

Interaktívny lotériový systém je najpokrokovejším herným systémom na dnešnom trhu. Prináša hráčom viac hier, zábavy a vzrušenia z hry. SYNOT W, a.s. bol jednou z prvých spoločností, ktorá prišla na slovenský trh s...

Výherné hracie prístroje

VHP

Výherné hracie prístroje

Výherné prístroje sú klasické zariadenia, ktoré nevyužívajú internetové pripojenie na centrálny systém. V súčasnosti ponúkame dvojobrazovkové výherné prístroje typu Explosive Games, Games Unlimited.

Technické zariadenia

VTZ

Technické zariadenia

Viacmiestné technické zariadenia sú nedeliteľnou súčasťou ponuky portfólia holdingu SYNOT. Na Slovensku ponúkame z technických zariadení rulety od spoločnosti Gold Club.

Výherné zariadenia

SYNOT W, a.s. ponúka široké portfólio lotériových zariadení. Štruktúra produktov sa v súčasnosti pohybuje od elektronických ruliet až po technologicky vyspelé interaktívne videolotériové (IVT) terminály, ktoré sú pripojené na centrálny IVT systém - SYNOT VLT SYSTEM.

Priemysel zábavy, hier, stávok a herných automatov vždy bol a aj naďalej zostáva hlavným smerom podnikania skupiny SYNOT. Vďaka veľkej konkurencii v tomto odbore bolo dôležité odlíšiť sa a nájsť vlastnú cestu. Preto sa skupina SYNOT už od počiatku sústredila na využitie možností, ktoré ponúkajú najnovšie technologické trendy, vďaka ktorým je možné ponúknuť trhu niečo nové a originálne. Kľúčovú úlohu pri plnení tejto stratégie zohralo zavádzanie pokročilých on-line technologií. Tento krok umožnil uviesť na trh niekoľko noviniek, ktoré lotérijnu činnost a stávkovanie výrazne zprehľadňujú a približujú štandardom, aké sú obvyklé v západnej Európe; zároveň inovácie zákazníkom prinášajú nové vylepšenia a viac možností.

Skupina SYNOT bola jednou z prvých, kto prišiel na český a slovenský trh s on-line riešením - SYNOT VLT SYSTEM. Prevádzka videolotérijných terminálov bola v Českej republike spustená v novembri 2004, na slovenský trh sme s prvými terminálmi vstúpili v máji 2006.

 

 

 

 

Kontaktujte nás