Stav si teraz

Obchodné ponuky

ECLIPSE - ZÁBAVA, KTORÁ VYDRŽÍ

ECLIPSE - ZÁBAVA, KTORÁ VYDRŽÍ

Herný kabinet ECLIPSE patrí v rámci prémiového produktu SYNOT VLT SYSTEM medzi veľmi obľúbené. Pýši sa nielen nadčasovým dizajnom a ergonómiou, ale tiež svojou univerzálnosťou. Medzi prevádzkovateľmi si našiel svoje miesto, preto je žiadané venovať mu patričnú pozornosť. Neváhajte a rozšírte svoje portfólio herných zariadení o kabinet ECLIPSE a doprajte svojim hráčom atraktívny produkt, ktorým zároveň povýšite Vašu prevádzku na vyššiu úroveň.

Zostava Pentagon

Zostava Pentagon

Skupina SYNOT kladie dôraz na inovácie a vývoj. Výsledkom tohto prístupu je exkluzívna ponuka zostavy Pentagon, ktorá svojim nadčasovým dizajnom a spracovaním upúta pozornosť všetkých hráčov. Máte ho už vo svojej prevádzke? Tak neváhajte a doprajte Vašim zákazníkom nielen skvelý hráčsky komfort, ale i luxus, jedinečnú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok z hry.

NOVÉ HERNÉ KABINETY DUO

NOVÉ HERNÉ KABINETY DUO

Dôraz na inovácie a vývoj prinášajú vytúžené ovocie v podobe nového atraktívneho a univerzálneho 2 obrazovkového kabinetu DUO, ktorý skupina SYNOT prináša pri príležitosti 25 rokov na trhu.

KIT BLACK&WHITE

KIT BLACK&WHITE

Hľadáte spôsob ako zatraktívniť ponuku Vašim zákazníkom? Ponúkame Vám možnosť kitovania Vašich SYNOT VLT o ponuku hier zo systému Black&White line. Kliknite na obrázok a zistite ďalšie informácie.

Nové hry v SYNOT VLT SYSTEM

Nové hry v SYNOT VLT SYSTEM

Náš prémiový produkt SYNOT VLT SYSTÉM neustále vylepšujeme a zatraktívňujeme. Najnovšie úpravy sú obsiahnuté v novej systémovej verzii, ktorá prináša nielen 8 úplne nových hier, ale aj ďalšie technické úpravy.

VYMEŇ STARÝ ZA NOVÝ

VYMEŇ STARÝ ZA NOVÝ

Vývoj a inovácie sú naše najskloňovanejšie termíny v rámci skupiny SYNOT. Súčasná turbulentná doba nám umožňuje, aby sme intenzívne pracovali nielen na nových produktoch, ale aj obchodných modeloch, ktoré prinášajú našim obchodným partnerom možnosť ďalšieho rastu, expanzie a zároveň zatraktvňujú prevádzky.

ECLIPSE

ECLIPSE

Nové herné kabinety ECLIPSE pre prémiový produkt SYNOT VLT SYSTEM sú novinkou v rámci produktového portfólia spoločnosti SYNOT W, a.s. Skupina SYNOT monitoruje a reflektuje aktuálny vývoj na lotériovom trhu a v kontexte obchodnej stratégie prichádza s moderným a univerzálnym herným kabinetom.

TRINITY

TRINITY

Skupina SYNOT kladie silný dôraz na inovácie a vývoj. Výsledkom tohto prístupu je nová generácia 3 obrazovkových kabinetov pre prémiový produkt SYNOT VLT SYSTÉM.

FACELIFT GREEN LINE

FACELIFT GREEN LINE

Nový atraktívny a moderný kabinet Titan alebo Slant top, ktorý svojím nadčasovým designom a spracovaním upútava pozornosť všetkých hráčov. Máte už toto VLT vo svojej prevádzke? Tak neváhajte a modernizujte Vašu súčasnú verziu Green line na novú s modernými 22“ alebo 27“ LCD monitormi a ponúknite svojim hráčom nielen skvelý hráčsky komfort, ale aj skvelý zážitok z hry. SYNOT VLT Green line ponúka široké kompendium hier, ktoré sú pravidelne aktualizované.

KITOVANIE

KITOVANIE

Máte záujem o SYNOT VLT Black&White do Vašich vlastných kabinetov? Radi by ste zatraktívnili Vaše portfólio hier z Black&White line?

GOLDEN LINE – VAŠE ZLATO!

GOLDEN LINE – VAŠE ZLATO!

V modernom kabinete SYNOT s 22“ LCD obrazovkami alebo Slant Top s 27“ LCD obrazovkami! Najviac hier (celkom 16) zo všetkých typov SYNOT VLT! Vo verzii “HOT VLT“ za neuveriteľných 3960€! To všetko ponúka GOLDEN LINE. Hľadáte zlato do svojej prevádzky? Objavte GOLDEN LINE a rozšírte svoje portfólio herných zariadení o tento prémiový produkt.

HOT SYNOT VLT

HOT SYNOT VLT

Bezkonkurenčne najlepšie ceny nových 22“ SYNOT VLT. Využite túto jedinečnú ponuku. Nové 22“ SYNOT VLT sú dostupné v modernizovanom kabinete SYNOT typu upright (vysoký). Nové 22“ SYNOT VLT ponúkame vo variantoch Blue, Red, Green a Golden line. Objavte novú dimenziu lotérií a hier s novými 22“ SYNOT VLT.

FACELIFT BALÍČEK

FACELIFT BALÍČEK

Modernizujte svoje SYNOT VLT a posuňte sa o level ďalej. Facelift prinesie Vašim zákazníkom nie len lepší herný zážitok, ale zatraktívni Vašu ponuku.

Výpredaj ruliet

Výpredaj ruliet

Chcete rozšíriť alebo zatraktívniť svoju prevádzku? Premýšľate aké herné zariadenie Vám v ponuke chýba? Ponúkame Vám riešenie, ktoré uspokojí Vašu potrebu. Za atraktívnych podmienok rozšírte Vaše portfólio produktov o viacmiestne technické zariadenie Roulette Gold Club. Obchodná ponuka je pre Vás pripravená v modely odkupu. Roulette Gold Club Vám ponúkame v 5 alebo 8 miestnych prevedeniach.

100 HIER V SYNOT VLT SYSTÉM

100 HIER V SYNOT VLT SYSTÉM

Nasadením úplne nového herného systému TRINITY a nových 3 obrazovkových kabinetov TRINITY a BLACK&WHITE sme prekonali hranicu v počte hier v našom prémiovom produkte SYNOT VLT SYSTÉM

Vylepšite svoje SYNOT VLT

Vylepšite svoje SYNOT VLT

Chcete zlepšiť výsledky Vašej herne? Vylepšite a zmodernizujte svoje SYNOT VLT. Formou prestavby (faceliftu) inovujete svoje zariadenia z 19“ na 22“. Facelift sa týka produktov SYNOT VLT – Blue line, Red line, Green line a Golden line. Neváhajte a využite túto atraktívnu možnosť, ako zlepšiť svoje výsledky.

Úspech menom Black&White

Úspech menom Black&White

Najnovší kabinet Black&White patrí v rámci prémiového produktu SYNOT VLT SYSTEM medzi veľmi obľúbené. Svedčí o tom nie len nadčasový design, ale aj počet hier, ktoré v tomto SYNOT VLT môžete svojim hráčom ponúknuť. Jeden z hlavných benefitov Black&White je jeho obojstranný tlačidlový panel. Vďaka tejto možnosti je tak kabinet plnohodnotne prispôsobený ergonomickým požiadavkám. Holding SYNOT aj naďalej pokračuje v modernizácii tohto kabinetu a výsledkom toho je, že Black&White obsahuje už 12 hier, ktoré sú na špičkovej grafickej úrovni a prinášajú tak hráčom potrebný komfort. Neváhajte a rozšírte svoje portfólio herných zariadení o kabinet Black&White a doprajte svojim hráčom novinku, ktorou zároveň zatraktívnite vlastnú prevádzku.

NOVINKY PRE ROK 2015

NOVINKY PRE ROK 2015

Novinky predstavené na výstave Slovak Show 2014 potvrdzujú skutočnosť, že skupina SYNOT patrí medzi technologických inovátorov a leadrov v oblasti lotériového priemyslu. Dva nové 3 obrazovkové kabinety - TRINITY a BLACK&WHITE pre SYNOT VLT SYSTÉM predstavujú revolúciu na českom a slovenskom trhu.

PONÚNKA NA 19" LCD MONITOR

PONÚNKA NA 19" LCD MONITOR

SYNOT W, a.s., Vám opäť prináša technologické inovácie, ktoré posúvajú vyspelosť produktov so značkou SYNOT opäť vyššie. Jednou z posledných noviniek je prídavný 19“ LCD monitor, ktorým zvýšite atraktivitu SYNOT VLT vo Vašich prevádzkach.

Nový typ lotérie - DOSTIHY

Nový typ lotérie - DOSTIHY

Vy ešte nemáte vo Vašej prevádzke SYNOT TNT – samoobslužný terminál pre kurzové stávky, rozšírený o novinku DOSTIHY? Využite možnosť doplniť svoju prevádzku o toto zariadenie a zvýšiť tak Vašu ponuku o ďalšie typy lotériových hier. SYNOT TNT ponúka unikátny systém prípravy stávky, kde si zákazník sám bez nutnosti zapojenia obsluhy zostaví stávku alebo podá tiket pre číselnú lotériu.