Stav si teraz

Kurzové stávky

Spoločnosť SYNOT TIP, spol. s r.o. v apríli roku 2011 spustila internetový stávkový portál www.synottip.sk, ktorým tak nadväzuje na úspechy rovnakej značky pôsobiacej v Českej republike.

Na webovej stránke www.synottip.sk nájdu tipujúci široké spektrum športových stávkových príležitostí, vrátane spoločenských stávok. Tipujúci majú možnosť vsádzať tzv. SOLO,  AKU, KOMBI aj LIVE stávky. Pre našich klientov sme si pripravili zaujímavé vernostné akcie. Každý nový tipujúci tak môže dosiahnuť  vstupný bonus až 100EUR. Ďalšími výhodami vernostného programu (tzv. BENEFIT KLUBU) je zbieranie vernostných bodov a ich následná možnosť zmeny za voľné stávky.

Spoločnosť SYNOT TIP, spol. s r.o. spustila v decembri 2011 samoobslužné online stávkové terminály verzie TNT1 a v marci 2012 verzie TNT3. Cieľom holdingu je vybudovať silnú značku, ktorá sa dostane do povedomia v rámci celej strednej Európy.

Vstupte do sveta najširšej kurzovej ponuky na trhu na www.synottip.sk

Benefit klub

Benefit klub

BENEFIT KLUB je vernostný program pre zákazníkov spoločnosti SYNOT TIP. Stať sa členom je jednoduché: stačí vyplniť jednoduchú prihlášku na stránkach www.synottip.sk. Okamžite sa týmto krokom zapájate do BENEFIT KLUBU, čoskoro po registrácii vám bude odoslaná BENEFIT Karta na vašu adresu. Táto karta vám bude uchovávať...

Mobilné stávky

Mobilné stávky

Rýchly a jednoduchý spôsob, ako tipovať na štandardné, ale i live udalosti naozaj kedykoľvek a kdekoľvek. Všetci zákazníci, ktorí sú majiteľmi chytrého telefónu s operačným systémom Android, majú možnosť si stiahnuť novú aplikáciu pre kurzové stávkovanie v SYNOT Tipe. Pomocou aplikácie získate rýchly a pohodlný...

STÁVKOVÉ TERMINÁLY

STÁVKOVÉ TERMINÁLY

Stávkový terminál od spoločnosti SYNOT TIP je samoobslužné zariadenie pre príjem kurzových stávok. V súčasnosti ponúkame možnosť výberu z dvoch druhov samoobslužných stávkových terminálov: TNT 1 a TNT 3. Obidva sú dvojobrazovkové a rozdiel je iba vo vzhľade ich kabinetov.