Stav si teraz

ECLIPSE - ZÁBAVA, KTORÁ VYDRŽÍ

ECLIPSE - ZÁBAVA, KTORÁ VYDRŽÍ

Herný kabinet ECLIPSE patrí v rámci prémiového produktu SYNOT VLT SYSTEM medzi veľmi obľúbené. Pýši sa nielen nadčasovým dizajnom a ergonómiou, ale tiež svojou univerzálnosťou. Medzi prevádzkovateľmi si našiel svoje miesto, preto je žiadané venovať mu patričnú pozornosť. Neváhajte a rozšírte svoje portfólio herných zariadení o kabinet ECLIPSE a doprajte svojim hráčom atraktívny produkt, ktorým zároveň povýšite Vašu prevádzku na vyššiu úroveň.

Herný kabinet ECLIPSE je prémiový produkt, ktorý v súčasnej dobe patrí medzi favoritov v rámci produktového portfólia spoločnosti SYNOT W, a.s. Hlavnou prednosťou tohto kabinetu je jeho nadčasový dizajn a ergonómia, ktoré umocňujú hlboký herný zážitok. Atraktívne spracovanie povyšuje prostredie, v ktorom sú tieto zariadenia umiestňované, na oveľa vyššiu úroveň. Pre prevádzkovateľov je nespornou výhodou predovšetkým skutočnosť, že kabinet ECLIPSE je univerzálny a zákazník si tak môže vybrať ľubovoľný herný systém z ponukového portfólia skupiny SYNOT. Navyše tento kabinet bude podporovať aj herné kompendiá, ktoré budú uvedené na trh v nadchádzajúcom roku, teda v roku 2018.

27“ FULL HD monitory, dômyselný zvukový systém a možnosť pridania tretieho monitora ako toppra (27“) posúva tento prémiový produkt medzi aktuálnu špičku v rámci HW ponuky nielen pre slovenský a český trh, ale i v rámci ďalších trhov, kde spoločnosť SYNOT W, a.s. pôsobí.

Ponúknite Vašim zákazníkom exkluzívne herné zariadenie, ktoré im prinesie nový rozmer zábavy. Dostupnosť kabinetu ECLIPSE a obchodné podmienky Vám podajú naši obchodní zástupcovia, ktorí sú zároveň pripravení zodpovedať Vaše otázky.