Stav si teraz

ECLIPSE

ECLIPSE

Nové herné kabinety ECLIPSE pre prémiový produkt SYNOT VLT SYSTEM sú novinkou v rámci produktového portfólia spoločnosti SYNOT W, a.s. Skupina SYNOT monitoruje a reflektuje aktuálny vývoj na lotériovom trhu a v kontexte obchodnej stratégie prichádza s moderným a univerzálnym herným kabinetom.

Hlavnou prednosťou kabinetu Eclipse je jeho design a ergonómia, ktoré umocňujú hlboký herný zážitok. Atraktívne spracovanie povyšuje prostredie, v ktorom budú SYNOT VLT umiestňované, na omnoho vyššiu úroveň. Pre prevádzkovateľov je nespornou výhodou predovšetkým skutočnosť, že herný kabinet Eclipse je univerzálny a zákazník si tak môže vybrať ľubovoľný herný systém z ponukového portfólia skupiny SYNOT.

27“ FULL HD monitory, dômyselný zvukový systém a možnosť pridania 3. monitoru ako topperu (27“) posúva tento prémiový produkt medzi aktuálnu špičku v rámci HW ponuky nielen pre český a slovenský trh, ale v rámci ďalších trhov, kde skupina SYNOT pôsobí.

Odlíšte sa od konkurencie a ponúknite Vašim zákazníkom exkluzívne herné zariadenie, ktoré im ponúkne novú dimenziu zábavy. O dostupnosti novinky ECLIPSE a o obchodných podmienkach Vás budú informovať naši obchodný zástupcovia, ktorí sú zároveň pripravení zodpovedať Vaše otázky a predstaviť novinku nielen v našom showroome.