Stav si teraz

SYNOT už po desiaty krát účastníkom ICE TOTALLY GAMING

SYNOT už po desiaty krát účastníkom ICE TOTALLY GAMING

Už po desiaty krát sa skupina SYNOT zúčastnila prestížnej európskej výstavy ICE Totally Gaming, ktorá prebehla v dňoch 7. – 9. 2. 2017 na výstavisku ExCeL v Londýne. Tentokrát tu bola vôbec najväčšia účasť zástupcov skupiny SYNOT v desaťročnej histórii, jednalo sa o viac ako 5 desiatok zamestnancov.

 Tí tu prezentovali veľa herných noviniek a produktov. Medzi nimi predovšetkým SYNOT VLT SYSTÉM, absolútnu novinku VLT Systém Firebird a ďalej napríklad King Diamond Games VLT Systém alebo nové VHP produktové rady Premium Line.

„V tomto roku sme novinky premiérovo predstavili v samostatnom, moderne riešenom dvojposchodovom stánku. Ten sa tiež tešil veľkej návštevnosti. Absolvovali sme tu desiatky obchodných jednaní a pevne verím, že veľa z nich nám prinesie ďalší posun na poli nášho medzinárodného pôsobenia“, uviedol obchodný riaditeľ skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. s tým, že samostatný stánok na výstavisku mala aj spoločnosť EASIT, patriaca do skupiny SYNOT, ktorá sa zameriava na vývoj online produktov a komplexné online riešenia.

Návštevníci si v stánkoch skupiny SYNOT mohli otestovať najnovšie hry v kútiku s mobilnou platformou, a to ako na dotykovom All-in-One PC, tak na pripravených tabletoch a mobilných telefónoch. Vyskúšať si tu mohli aj 3 nové hry pre populárne kompendium herného systému Trinity. Predovšetkým však išlo o vôbec prvú výstavu Skupiny SYNOT, na ktorej mali návštevníci možnosť sa zoznámiť s novým produktom skupiny, ktorým je VLT Systém Firebird. Hry, prezentované v rámci tohto systému, sú už v prevádzke v niekoľkých online kasínach Európy.

„Vôbec prvýkrát sme na výstave predviedli nový produktový rad Synot Games. Jedná sa o nové kompendium 13 hier vo verzii HTML 5 a v rozlíšení Full HD, ktoré sú k dispozícii pre online kasína. Pre land based prevádzku sme Synot Games predstavili v úplne novom SYNOT VLT Firebird“, dodal Valenta.

Off-line sekciu na výstave reprezentovali herné systémy Explosive Games Premium a Black&White Premium, a to v najnovšej generácii kabinetov Black&White3+, Eclipse a Trinity.

„ICE Totally Gaming je najprestížnejšia akcia svojho druhu v Európe. Sme preto radi, že sa tu práve naše produkty každoročne stretávajú s naozaj veľkým záujmom. Ten bol tento rok napríklad o nové kabinety Eclipse a Trinity pre prémiový produkt SYNOT VLT SYSTÉM, s ktorým zbierame úspechy v niekoľkých krajinách Európy aj Ázie alebo napríklad o moderný terminál pre kurzové stávkovanie TNT 4, ktorý taktiež nechýbal medzi množstvom vystavených produktov,“ doplnil obchodný riaditeľ Roland Andrýsek a dodal: „V stánku nechýbali ani jednotlivé softwarové mutácie, ktoré SYNOT dodáva na zahraničné trhy, a v neposlednom rade kompletná produktová rada video VHP Explosive Games, určená pre Lotyšský trh.“

Trend v oblasti lotériového priemyslu zostáva už niekoľko rokov nemenný. Je ním presun lotérií do online prostredia a ich ľahká dostupnosť prostredníctvom inteligentných telefónov a tabletov. Tento smer, ktorý preferuje aj skupina SYNOT, je badateľný v lotériách, kurzových stávkach aj kasínových hrách.

Skupina SYNOT na trhu pôsobí už viac ako 25 rokov. Podniká v 20 krajinách sveta a prestížnych svetových výstav sa zúčastňuje pravidelne. Už v marci predvedie svoje produkty napríklad v španielskom Madride na výstave International Gaming and Gambling Trade Show.

  

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tlačová hovorkyňa

 

            Skupina SYNOT

Mobil: +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz