Stav si teraz

SYNOT ROZŠIRUJE SVOJE PÔSOBENIE V MACEDÓNSKU

SYNOT ROZŠIRUJE SVOJE PÔSOBENIE V MACEDÓNSKU

Skupina SYNOT rozširuje svoje aktivity na Balkáne. Po novom majetkovo vstupuje do spoločnosti The Slots, ktorá je jedným z najväčších prevádzkovateľov výhernej hracej techniky v Macedónsku.

„V tejto krajine obchodne pôsobíme už od roku 2014. Dosahujeme tu veľmi dobré výsledky a vidíme tiež potenciál ďalšieho rastu. Od začiatku spolupracujeme práve so spoločnosťou The Slots, ktorá v krajine prevádzkuje približne 700 kusov hernej techniky – vrátane nami dodanej. Teraz sme sa rozhodli túto spoluprácu ešte prehĺbiť a stať sa väčšinovým vlastníkom tejto spoločnosti,“ doplnil Neofytos Neofytou, riaditeľ spoločnosti SYNOT International Limited s tým, že plánom skupiny je do konca roku 2018 v tejto sieti prevádzkovať minimálne tisíc herných zariadení – predovšetkým výherných hracích prístrojov a ruliet.

Skupina SYNOT pôsobí na Balkáne už takmer 10 rokov. Konkrétne v tomto regióne a jeho najbližšom okolí pôsobí okrem Macedónska aj v Rumunsku, Srbsku, Bosne a Hercegovine a aj v Grécku. Začiatkom budúceho roku naviac plánuje vstup aj na chorvátsky trh.

 

  Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tlačová hovorkyňa

Skupina SYNOT

Mobil:    +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz