Stav si teraz

Skupina SYNOT: Už tretie kasíno vo Vietname!

Skupina SYNOT: Už tretie kasíno vo Vietname!

Skupina SYNOT aj naďalej pokračuje vo svojom pôsobení na ázijskom trhu. Pred pár dňami otvorila vo Vietname už tretie kasíno – tentokrát sa jednalo o miliónové mesto Can Tho.

Kasíno je umiestnené v päťhviezdičkovom hoteli a je exkluzívne vybavené hernou technikou značky SYNOT. Konkrétne je tu umiestnených cca 50 videoterminálov a rulety. Slávnostného otvorenia kasína sa zúčastnilo viac ako 250 hostí.

 

Skupina SYNOT chce vo svojom úspešnom podnikaní v tejto oblasti pokračovať – konkrétne sa zameriava na Kambodžu a ďalšie krajiny juhovýchodnej Ázie.

 

Skupina SYNOT dnes zamestnáva viac ako tritisíc osôb. Pôsobí takmer na všetkých kontinentoch, a to približne v dvadsiatich krajinách sveta. Svoje obchodné aktivity má v Európe, Afrike, Amerike, Austrálii a najnovšie aj v Ázii. Okrem lotériového priemyslu a dodávky špičkových IT technológií, softwarových riešení a herných zariadení sa venuje aj investíciám v oblasti cestovného ruchu a športu, podpore startupových projektov, mediálnym aktivitám a ďalším podnikateľským odvetviam.

  

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová, tlačová hovorkyňa

Skupina SYNOT

Mobil: +420 739 604 032

                                                                                                        E-mail:magda.pekarova@synot.cz