Stav si teraz

Skupina SYNOT otvorila ďalšie kasíno vo Vietname!

Skupina SYNOT otvorila ďalšie kasíno vo Vietname!

Skupina SYNOT úspešne pokračuje vo svojom pôsobení na ázijskom trhu. Otvorila už druhé kasíno Vo Vietname, konkrétne v provincii Nha Trang.

Slávnostného otvorenia sa zúčastnil aj obchodný riaditeľ skupiny SYNOT, Miroslav Valenta ml. „Aj v tomto prípade sa jedná o luxusné kasíno, ktoré je vybavené našou hernou technikou – teda videolotériovými terminálmi so značkou SYNOT VLT systém a ruletami,“ priblížil Miroslav Valenta a doplnil, že v pláne je naviazanie spolupráce aj s ďalšími miestnymi kasínami.

Prvé kasíno SYNOT vo Vietname otvoril už koncom minulého roka, a to v provincii Nghe An.

Skupina SYNOT však v danej oblasti nemá záujem iba o podnikanie v oblasti herného biznisu. Už skôr uviedla, že tu plánuje investície aj v cestovnom ruchu, ktorému sa dlhodobo venuje vo viacerých krajinách, kde pôsobí.

„Sme radi, že expanzia na ázijský trh, o ktorý sme sa dlho snažili, pre nás bola úspešná a môžeme v nej teraz pokračovať. V budúcnosti by sme sa chceli zamerať aj na ďalšie krajiny východoázijského regiónu,“ doplnil Valenta.

Skupina SYNOT dnes zamestnáva viac ako tritisíc ľudí. Pôsobí takmer na všetkých kontinentoch, a to približne v dvadsiatich krajinách sveta. Svoje obchodné aktivity má v Európe, Afrike, Amerike, Austrálii a najnovšie aj v Ázii. Okrem lotériového priemyslu a dodávky špičkových IT technológií, softwarových riešení a herných zariadení sa venuje aj investíciám v oblasti cestovného ruchu a športu, podpore startupových projektov, mediálnym aktivitám a ďalším podnikateľským odvetviam. Jej ročný obrat činí približne 12 miliárd českých korún.

 

Kontakt:

Mgr. Magda Pekařová

tlačová hovorkyňa

Skupina SYNOT

Mobil: +420 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz