Stav si teraz

Medzinárodná skupina SYNOT má aj pre budúci rok ambiciózny plán

Medzinárodná skupina SYNOT má aj pre budúci rok ambiciózny plán

Management medzinárodnej skupiny SYNOT sa cez víkend opäť stretol na Cypre. V meste, kde sídli takmer dva desaťročia materská spoločnosť celej skupiny, diskutovali riaditelia jednotlivých spoločností o svojich plánoch pre rok 2017.

Počas víkendového pracovného programu tak management prejednal a schválil obchodné plány spoločností, ktoré pôsobia v 20 krajinách sveta od Španielska cez Európu či Afriku až po Vietnam.

 „Medzinárodná skupina SYNOT má aj pre budúci rok pripravený veľmi ambiciózny plán. Skupina celosvetovo rastie ako v základných ekonomických ukazovateľoch, tak v expanziách na nové trhy. Veľkú pozornosť venujeme aj technologickému rozvoju, do ktorého plánujeme nasmerovať významné investície. SYNOT vždy patril medzi technologických leadrov vo všetkých oblastiach nášho podnikania a verím, že tomu tak bude aj v budúcnosti,“ povedal Ivo Valenta, chairman of the board materskej spoločnosti WCV World Capital Ventures Cyprus Limited.

 „Plánované ekonomické ukazovatele všetkých spoločností predikujú, že SYNOT za svoju dvadsaťpäťročnú históriu vyzrel v silnú medzinárodnú skupinu, ktorá vie úspešne pôsobiť v mnohých svetových destináciách. Ekonomika skupiny SYNOT stojí na pevných základoch, máme celosvetové skúsenosti a skúsených manažérov, ktorí majú ambíciu nebáť sa príležitostí a dosahovať úspechy. To je predpokladom k tomu, aby bol SYNOT ešte úspešnejším,“ uviedol Neofytos Neofytou, riaditeľ a člen predstavenstva materskej spoločnosti WCV World Capital Ventures Cyprus Limited.

 Medzinárodná skupina SYNOT pôsobí vo viacerých priemyselných oblastiach. Dominantnými odvetviami sú lotérie a IT technológie. V posledných rokoch sa SYNOT zameriava aj na špecializované IT služby, vývoj software a aplikácií a čoraz častejšie sa angažuje aj v start-up projektoch. Okrem toho je SYNOT významným investorom v oblasti cestovného ruchu v niekoľkých európskych krajinách, predovšetkým ale v Českej republike a na Slovensku. Podniká aj v oblasti médií, moderných bezpečnostných služieb alebo predaja automobilov BMW.

 

Kontakt pre médiá:

Mgr. Magda Pekařová, tlačová hovorkyňa

Mobil: (+420) 739 604 032

E-mail: magda.pekarova@synot.cz